Translate

środa, 17 lipca 2013

In flowers world...

Hello everybody :)

~ First short note: you can translate this text choosing your language at right side of my blog, above "About Me".  Enjoy!

Dziś chciałabym trochę przybliżyć wam moje ulubione kwiaty. Jak wiadomo każdy z nas przynajmniej raz w życiu miał z nimi styczność. W formie prezentu na urodziny, dzień matki, itp. Zachwycają nas ich piekne kolory i wspaniały zapach. Bez nich nasze życie byłoby smutne i szare. Przedstawię wam kilka moich ulubionych. 

Hiacynt

Pelargonia

Mój ulubiony - goździk

Lilia
Chaber
 Źródła:
Link1   Link2    Link3    Link4    Link5   Link6

Ogólnie u mnie życie toczy się dawnym rytmem. No może nie do końca. Ciągłe wyjazdy do Katowic, do kliniki na laseroterapię wprowadzają trochę zamętu. Co dwa dni ta sama historia: stanie w kolejce, kolejne czekanie, laser, dom. A w piątek dodatkowo czekanie razy dwa, bo mam kontrole i mam nadzieję, że wreszcie zdejmą mi szwy. 

"Always can be worse"

Oprócz tego trzeba jeszcze znaleźć czas na trochę rozrywki. Choć w moim przypadku są one szeroko ograniczone. Zero roweru, biegania, basenu, nadwyrężania się przez następne dwa tygodnie. Istnieje ryzyko, że dziura w zatoce nosowej może się nie zagoić, pęknąć i znowu dopadnie mnie krwotok z nosa. Na szczęście na rolkach jeździć mi wolno, więc całą rodziną wybraliśmy się do parku. Nieźle się zmęczyłam. Jak przyjechaliśmy do domu od razu padłam i złapał mnie ból głowy. Zmierzyłam temperaturę i okazało się 36 stopni i 3 kreski. Wow, poniżej normy. Mama mówi, że to zwykłe przemęczenie. Na pocieszenie zjadłam więc herbatniki :) .Co mi tam, należało mi się dzisiaj. 

A tak w ogóle to na obiad wczoraj były gołąbki! Ach ten cudowny smak. Oczywiście najlepiej smakuje u mamy :)
 


Birdzone

 Dziś tylko jeden ptak. Niestety musicie mi wybaczyć, ale jestem strasznie zmęczona.
Jeden z moich ulubionych. Przesłodki, a jak potrafi pędzić :)
 
Pliszka szara

No to na tyle dziś. Życzę wam miłego dnia i kolorowych snów :) 
A! Prawie bym zapomniała.

Dedication for somebody special :)

You are always making me feel happy, trying to support me (when it is really hard, so you should get a Nobel Prize :D ) we are having great time. Thank you that you are :) Without you this world wouldn't be so colorful.

Źródła:

Link1    Link2    Link3

2 komentarze:

  1. Widze że bardzo lubisz naturę. To ja wika z blogu wika-wikaaa.blogspot.com. bardzo ciekawi mnie twoj blog dlatego tez dodaje do obserwowanych ;p

    OdpowiedzUsuń
  2. Naj piękny blog I have ever seen ;) I hope you continue this blog wit that perfect topics . But I most like T-Rex part :) How happy for this person who make you happy and who in your life :) I think this person is really lucky ;)

    Best wishes !

    OdpowiedzUsuń