Translate

niedziela, 14 lipca 2013

Cudowna pogoda


Witajcie!
Dzisiaj wreszcie zawitała do nas piękna pogoda. Słońce w końcu wyszło zza chmur i ogrzało cały świat złocistymi promieniami. Aż chce się żyć. Dzisiaj dzień można zaliczyć do udanych :). Miał być "bez słodyczy" (jak każdy z resztą), ale oczywiście się nie udało. Wypiłam 2 szklanki mleka z 1 łyżeczką kakao w każdym. No i galaretkę też chyba można zaliczyć do słodkości. A, zapomniałabym. Właśnie zjadłam sporą porcję lodów straciatella.
~ Oddam 5 kg w dobre ręce :D


Niestety zdjęcia kakao nie zdążyłam zrobić (bo już trwała konsumpcja), więc wklejam pysznie wyglądające z Internetu. :)

Byłam na długim, godzinnym spacerze w lesie z tatą i moim pieskiem - Koką. Jestem strasznie zmęczona, bo cały czas trzymaliśmy szybkie tempo, nawet idąc pod górkę. Zrobiłam bukiet z kwiatów dla mamy, mam nadzieję, że się ucieszy. Niezłe poświęcenie swoją drogą, bo musiałam wejść do chaszczy i ryzykować spotkanie z insektami. 

Zawsze chciałam mieć fretkę, a wy? To takie słodkie zwierzaczki. Choć przyznam szczerze trochę się boję wszystkich tych "gryzoni". Mogą porządnie dziabnąć. 


Plany na jutro? Rano do Katowic, do kliniki chirurgii twarzowo-szczękowej na laseroterapię. Potem może pojadę kupić książki do nowej szkoły. Albo poczytam sobie coś ciekawego. Jeszcze zobaczę :) Niech no tylko wyjmą mi szwy, to znowu zacznę walkę z kilogramami. Nie no, tragedii nie ma. Ale jednak chciałabym schudnąć tak ze 5 kilo. Tyle starczy. Nie marzę o więcej :) Trzymajcie kciuki!
Miłego dnia!Everyday Smile!


2 komentarze:

  1. Hejka! Oh cudowny ten psiak! Taki słodziutki! Ja też walczę z kilogramami. Jakoś damy radę :) Trzymaj się ciepło!
    Ania

    OdpowiedzUsuń
  2. Omg What a great blog ! ) Thank you I spend raelly good time when I was reading your site. Always keep your style and your cheerfully :)

    OdpowiedzUsuń